Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, ca 380x322 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Kemiskt blekt, fläckar, slitage, kortsida med reva

513341

2018-01-14