Ulrica Hydman Vallien matta

Ulrica Hydman Vallien matta
Ulrica Hydman Vallien matta

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, design Ulrica Hydman Vallien, ´´City Life´´, 6/10, signerad på sigillet, ca 195x140 cm

Slitage

513344

2018-01-14