Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, klädd i grön sammet, betsad bok, sitthöjd 40 cm

Slitage, avsågade knoppar/avslut

513345

2018-01-14