Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, klädd i grön sammet, betsad bok, sitthöjd 40 cm
Slitage, avsågade knoppar/avslut
513345
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här