Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 2 st, s.k. Z pallen, 1900-talets första hälft, krom och röd gallon, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, stittsar med slitage

513346

2018-01-14