Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR, 2 st, s.k. Z pallen, 1900-talets första hälft, krom och röd gallon, höjd ca 54 cm
Bruksslitage, stittsar med slitage
513346
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här