Arne Vodder 1 par fåtöljer

Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer
Arne Vodder 1 par fåtöljer

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE VODDER, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, teak, lösa dynor klädd grön textil, höjd 72, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

513350

2018-01-14