Thomas Luny oljemålning

Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning
Thomas Luny oljemålning

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

15 000 SEK

THOMAS LUNY (England, 1759-1837): Skeppsbrott, signerad och daterad Luny 1831, olja på pannå, 30x40 cm

Ytsmuts, smärre krackeleringar

513356

2018-01-15