Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) 1 par, landskapsmotiv, olja på pannå, ca 22x35 cm

Oramade

513358

2018-01-15