Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) 1 par, landskapsmotiv, olja på pannå, ca 22x35 cm
Oramade
513358
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här