Erik Bodom oljemålning

Erik Bodom oljemålning
Erik Bodom oljemålning
Erik Bodom oljemålning
Erik Bodom oljemålning
Erik Bodom oljemålning
Erik Bodom oljemålning

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK BODOM (Norge 1829-1879): Kustlandskap, signerad och daterad E. Bodom -1876, olja på duk, ca 25x34 cm

Minder dukskada

513361

2018-01-15