Edith Widengren pastell

Edith Widengren pastell
Edith Widengren pastell
Edith Widengren pastell
Edith Widengren pastell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Sydländskt landskap med figurer, signerad och daterad Edith Widengren 1953, pastell, ca 53x122 cm

513368

2018-01-15