Angelo Keder "Scen ur ett Äktenskap" olja på duk

Angelo Keder
Angelo Keder
Angelo Keder
Angelo Keder
Angelo Keder
Angelo Keder

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELO KEDER (född 1955), "Scen ur ett äktenskap", signerad Angelo Keder, daterad 1988, olja på duk, 89 x 59 cm

Lättare slitage

513369

2018-01-15