Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
ANGELO KEDER (född 1955), "Scen ur ett äktenskap", signerad Angelo Keder, daterad 1988, olja på duk, 89 x 59 cm
Lättare slitage
513369
2018-01-15