Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i blått, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96 x 70 cm
Lättare kurvning i arket
513373
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här