Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i blått, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96 x 70 cm

Lättare kurvning i arket

513373

2018-01-15