Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i orange, signerad Reuterswärd, NUMRERAD 66/100, Färglitografi, ca 96x70 cm
Kurvningar i arket, smärre bruksslitage
513375
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här