Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i orange, signerad Reuterswärd, NUMRERAD 66/100, Färglitografi, ca 96x70 cm

Kurvningar i arket, smärre bruksslitage

513375

2018-01-15