Harald Klinckowström oljemålning
2018-01-15
513377
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): Kråkor i vinterlandskap, signerad H Klinckowström, olja på pannå, 24x33 cm