Harald Klinckowström oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): Kråkor i vinterlandskap, signerad H Klinckowström, olja på pannå, 24x33 cm

513377

2018-01-15