Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i grönt, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96x70 cm

Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage

513378

2018-01-15