Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), komposition i grönt, signerad Reuterswärd, numrerad 66/100, ca 96x70 cm
Lättare kurvning i arket, smärre bruksslitage
513378
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här