Ilon Wikland akvarell

Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell

Såld för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): "Madicken, se det snöar", signerad Ilon Wikland, akvarell, 27x19 cm

513383

2018-01-15