Klubbat för:
22 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ILON WIKLAND (född 1930): "Madicken, se det snöar", signerad Ilon Wikland, akvarell, 27x19 cm
Zustandsbeschreibung
513383
2018-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner