Karel Appel färglitografi

Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAREL APPEL (Holland 1921-2006), figurkomposition, signerad Appel, numrerad 34/120, färglitografi, ca 73x53 cm

Smärre bruksskador

513384

2018-01-15