Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAREL APPEL (Holland 1921-2006), figurkomposition, signerad Appel, numrerad 34/120, färglitografi, ca 73x53 cm
Smärre bruksskador
513384
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här