Albert Johansson komposition färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 7/90, färglitografi, ca 42x60 cm

Smärre bruksskador

513385

2018-01-15