Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 7/90, färglitografi, ca 42x60 cm
Smärre bruksskador
513385
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här