Auguste Herbin färgserigrafi,

Auguste Herbin färgserigrafi,
Auguste Herbin färgserigrafi,

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 35/150, färgserigrafi, 66x50 cm

Bleknad signatur, bruksslitage

513393

2018-01-15