Auguste Herbin färgseriegrafi

Auguste Herbin färgseriegrafi
Auguste Herbin färgseriegrafi

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 25/150, färgserigrafi, 66 x 50 cm

Bleknad signatur, smärre bruksslitage

513395

2018-01-15