Marianne Stikas

Marianne Stikas
Marianne Stikas
Marianne Stikas
Marianne Stikas

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIANNE STIKAS (1947): Komposition, signerad och daterad 1980, olja på duk, ca 167x153 cm

PROVENIENS: Holly Solomon Gallery, New York

513400

2018-01-15