Florence Regnier Barral - Lieu XI

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLORENCE REGNIER BARRAL (Frankrike, född 1946): Lieu XI, monogramsignerad och daterad på baksidan 1984, relief i blandteknik, ca 57x52 cm
Proveniens: Galerie Bonnier, Geneve

513401

2018-01-15