Lars Andersson

Lars Andersson
Lars Andersson
Lars Andersson
Lars Andersson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ANDERSSON (född 1957): Figurkomposition,
signerad och daterad L.A -92 a tergo, olja på duk, ca 130x110 cm

513402

2018-01-15