Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-tal, dekor av krigsscen, förgylld, ca 39x14 cm
Bakstycket med något skev form
513403
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här