Väggrelief Kina

Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-tal, dekor av krigsscen, förgylld, ca 39x14 cm

Bakstycket med något skev form

513403

2018-01-15