Johannes Olsson oljemålning med konstmassa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition stående kvinnofigur, signerad Johannes O, olja på duk med relief i konstmassa, ca 93x73 cm

513405

2018-01-15