Guillermo Paneque Mini Museum Lund

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUILLERMO PANEQUE (Spanien, född 1963): Mini Museum Lund, signerad och daterad på baksidan Guillermo Paneque maj 1988, blandteknik på papper, 34,5x27,5 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

513406

2018-01-15