Michael Kessler olja

Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHAEL KESSLER (USA, född 1954): Komposition, signerad och daterad Michael Kessler -89, olja på pannåer, 94x66 cm

PROVENIENS: Art Now, Göteborg

513407

2018-01-15