Marc Rayner blandteknik

Marc Rayner blandteknik
Marc Rayner blandteknik
Marc Rayner blandteknik
Marc Rayner blandteknik
Marc Rayner blandteknik
Marc Rayner blandteknik

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC RAYNER (född 1959 Australien): Komposition med figurer, signerad och daterad på ramen Rayner -05, blandteknik, 103x104 cm
UTSTÄLLD: Galleri Jan Wallmark

513408

2018-01-15