Marionettdockor Burma

Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma
Marionettdockor Burma

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIONETTDOCKOR, 1 par, trä, Burma, 1900-talets första hälft, bemålade, klädda, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

513409

2018-01-15