Marionettdockor Burma
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARIONETTDOCKOR, 1 par, trä, Burma, 1900-talets första hälft, bemålade, klädda, höjd ca 60 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
513409
Päivämäärä:
2018-01-15