Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, blandteknik, signerad, olja på pannå, 26x34 cm

513411

2018-01-15