Lars Andersson oljemålning

Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning
Lars Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS ANDERSSON (född 1957): Komposition i skärgårdsmiljö, olja på duk, signerad L.A a tergo, 33x41 cm

513413

2018-01-15