Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Non come figli di genitori, 1986, signerad och numrerad chia 17/90, 80x61 cm

513416

2018-01-15