Cecilia Sikström oljemålning

Cecilia Sikström oljemålning
Cecilia Sikström oljemålning
Cecilia Sikström oljemålning
Cecilia Sikström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Koreasoldater", a tergo signerad Sikström, olja på duk ca 36x45 cm

513417

2018-01-15