Karin Olsson olemålning

Karin Olsson olemålning
Karin Olsson olemålning
Karin Olsson olemålning
Karin Olsson olemålning
Karin Olsson olemålning
Karin Olsson olemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Höstlandskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 27x34 cm

513418

2018-01-15