Ceclia Haupt oljemålning

Ceclia Haupt oljemålning
Ceclia Haupt oljemålning
Ceclia Haupt oljemålning
Ceclia Haupt oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på pannå, ca 14x15 cm

513419

2018-01-15