Luis Merino oljemålning

Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Tormllera", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 1996, olja på duk, 60x50 cm

513420

2018-01-15