Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Insjölandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 45x44 cm

513421

2018-01-15