Andrei Roiter blandteknik

Andrei Roiter blandteknik
Andrei Roiter blandteknik
Andrei Roiter blandteknik
Andrei Roiter blandteknik

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREI ROITER (USA, född 1960): My Dirty Diary, signerad och daterad Roiter 5 10 94, akvarell/blyerts, 64,5 x50
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

513422

2018-01-15