Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDREI ROITER (USA, född 1960): My Dirty Diary, signerad och daterad Roiter 5 10 94, akvarell/blyerts, 64,5 x50
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
513422
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här