Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Änglapar", signerad M Pyk, olja på duk, ca 38x31 cm

513434

2018-01-21