Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Änglapar", signerad M Pyk, olja på duk, ca 38x31 cm
513434
2018-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här