Trymå

Trymå
Trymå
Trymå
Trymå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRYMÅ, 1800-talets mitt, underrede i trä med dekor i pastellage, belagd med slagmetall, skiva i carraramarmor, höjd ca 79, bredd 72 samt djup 33 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

513438

2018-01-15