Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRYMÅ, 1800-talets mitt, underrede i trä med dekor i pastellage, belagd med slagmetall, skiva i carraramarmor, höjd ca 79, bredd 72 samt djup 33 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
513438
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här