Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, gjord av vas i grönfärgat glas samt veckad skärm i papper, höjd ca 93, skärmens diameter 70 cm.
Smärre slitage.
513439
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här