Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, gjord av vas i grönfärgat glas samt veckad skärm i papper, höjd ca 93, skärmens diameter 70 cm.

Smärre slitage.

513439

2018-01-15