Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 52 x 37 cm

513446

2018-01-13