Vistor Vasarely litografi

Vistor Vasarely litografi
Vistor Vasarely litografi

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, litografi, bildyta ca 33 x 48,5 cm

513449

2018-01-13