Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 40 x 38 cm
Glas med spricka
513450
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här