Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, ca 79x41 cm

slitage, mindre skador

513451

2018-01-28