Matsalasbord
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSBORD, 1900-talets början, svartbemålat, ek, svaravade ben, benkryss, 5 iläggsskivor varav 3 á 41 samt 2 á 14, höjd ca 76, 129x110 cm
Senare bemålning, slitage/ytskador, iläggskivor med sprickor
513452
2018-01-15