Matsalasbord

Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord
Matsalasbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSBORD, 1900-talets början, svartbemålat, ek, svaravade ben, benkryss, 5 iläggsskivor varav 3 á 41 samt 2 á 14, höjd ca 76, 129x110 cm

Senare bemålning, slitage/ytskador, iläggskivor med sprickor

513452

2018-01-15