Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 36 x 56 cm
Något vågigt blad
513453
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här