Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997), figurkompostition, signerad Vasarely, EA XlV-XX, färglitografi, bildyta ca 36 x 56 cm

Något vågigt blad

513453

2018-01-13