Trymåsockel
2018-01-15
513454
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRYMÅSOCKEL, 1900-talets första hälft, vitbemålad, förgylld dekor av bl a festonger, skiva i sten, höjd ca 36, 103x38 cm
Slitage, senare skiva