Trymåsockel

Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel
Trymåsockel

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRYMÅSOCKEL, 1900-talets första hälft, vitbemålad, förgylld dekor av bl a festonger, skiva i sten, höjd ca 36, 103x38 cm

Slitage, senare skiva

513454

2018-01-15